Yüzükler

Stüdyodan, doğal ortama farklı tüm yansımalar ile dijital gerçeklikte yüzük renderları almanız mümkün.

Render

Ürünlerinizin tüm metal renkleri ve tüm taş renkleri ile kombine renderlerını almamız bizim için çok kolay. Aklınızdaki tasarımları üretmeden ürünlerin Render resmine ulaşmak, günümüz şartlarında kalıp maliyetlerinin ortadan kalkarak ürün konseptini oluşturmak demektir. Takının katalog yada internet ortamında sunumunu yapmak için ürünün kalıbının hazırlanması, ürünün metal ve taş renkleri ile kombine adetlerde demo üretilmesi ve ürünlerin fotoğraflarının çekilmesi masrafları ve zamanlamalarını düşününce ürün Render ları ile sunum yapmanın ne kadar mantıklı olduğunu anlayacaksınız.

 • Ürün Tasarımı

  Firmanızın tarzına uygun yüzük modelleri tasarlaya biliriz. Bizlere firmanızdan ve tarzınızdan biraz bahsederseniz, firmanın vizyonuna uygun koleksiyonlar hazırlayabilir yada en çok satan ürün gruplarınıza uygun seriler geliştirebiliriz. Sektör tecrübesi yüksek tasarımcılarımız ile sizlere en iyi ve en  özgün tasarımlar yapmak için sabırsızlanıyoruz.

 • Mankenli Renderlar

  3D Kadın ve erkek modellerimiz ile ürünlerinize beden üzerinde render alabiliyoruz. Bu imkan sizlere ürün sunumları için gerçek ebatlarını anlatma ve üzerinde duruşu görselleştirme anlamında başarı sağlayacaktır. Günümüz internet satışında ürünü müşteri almadan evvel üzerinde hayal edebilmesi satış anlamında çok önemlidir. Bu bağlamda ürünlerinize mutlaka mankenli renderlarda talep etmelisiniz.

 • Ürün Videosu

  Ürünlerin her açıdan renderının olması ve manken üzerinde görünüşünün bulunması satış anlamında çok önemli yer tutuyor. Fakat bazen bazı ürünlerin tüm detaylarını anlatmak için yeterli olmaya bilir. Böyle durumları görsel anlamda yönetmek için mutlaka ürünün videosunun da olması gereklidir. Animasyon ekibimiz ile  kurgulamak istediğiniz sahneyi yönetebilir ve istediğiniz etkiyi oluşturacak animasyonlar ile videolarınıza ulaşabilirsiniz.

Render Ofisi

Stüdyodan, doğal ortama farklı tüm yansımalar ile dijital gerçeklikte yüzük renderları almanız mümkün.

 • Render
 • Tasarım
 • Ürün videosu